اخبار > راه اندازی رزور اینترنتی تاکسی فرودگاه  چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی رزور اینترنتی تاکسی فرودگاه

  رزور تاکسی فرودگاه از طریق سامانه اینترنتی

شرکت رویال سفر ایرانیان با بیش از یک دهه فعالیت پیشرو در ارائه خدمات مدرن در عرصه حمل و نقل مسافر در سطح کشور می باشد و همواره تلاش می‌کند تا با نگاهی بلندمدت و تامین خدمات مختلف در جهت رفاه مسافران و گردشگران گام بردارد.
این مجموعه با در اختیار داشتن ناوگان مدرن تویوتا رافور و کمری هیبریدی یکی از صاحب آوازه ترین شرکت های مسافربری کشور جهت ارائه خدمات ترانسفر فرودگاهی به مشتریان خود می باشد.
شرکت رویال سفر ایرانیان با بروز کردن سیستم های یکپارچه خدماتی خود برای مسافرین محترم سعی در ارائه بهتر و مدرن تر نمودن خدمات ترانسفر فرودگاهی را برای شما عزیزان دارد به همین منظور می توانید بصورت اینترنتی به آدرس http://royall.ir مراجعه و رزرو کنید.
  • برای درخواست سرویس استقبال از مسافر (Pickup) ) در این خدمات راننده مستقبل مسافر شما بوده و به مقصد مورد نظر ترانسفر می نماید)
  • برای درخواست سرویس دراختیار شهر تهران یا به صورت دربستی برای سایر شهر های ایران

امکان رزرو سواری Vip جهت استقبال از مسافرین خارجی و سرویس در اختیار شهری و بین شهری نیز از طریق این سامانه مقدور می باشد.

با ما همراه باشید.


٠٣:٤٧ - يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٣٤٧    /    تعداد نمایش : ١٠٢٠Copyright © 2016 Royal Safar Iranian - All rights reserved - رویال سفر ایرانیان

تلگرام
اینستاگرام